fbpx

TORMANS

Piedāvājumā gan Ekonomiskas, gan Ekskluzīvas Flīzes no Labākajiem ES Ražotājiem. Višķu iela 4 B, Rīga. Atlaides flīzēm līdz 50% Labākie Eiropas ražotāji.

a

KONTAKTI

Tirdzniecības centrs “Tormans” Višķu iela 4 B, Rīga

Email: info@tormans.lv
Fakss: +371 67803217
  • Show all
  • Carpet species
  • Carpet tiles
  • FOR PUBLIC SPACES

Grīdas segumi :

Grīdas segumi iedalās vairākos veidos : laimināts, vairākslāņu parkets, dēlīšu parkets, korķis, grīdas dēļi, keramikas flīzes, bambuss, marmora plāksnes, granīta plāksnes, vinila segums, linolejs, betona grīda, stikla.

Mīkstie grīdas segumi

jeb tautas valodā iesaukts par paklāju ir dažādu veidu. Paklājā segumi nepārprotami būs paši siltākie materiāli jūsu istabā, jo ir patīkami viegli pārvietoties dzestrajos rīta vakaros, kad apkure vēl nav pieslēgta. Mīksti, kas rada siltuma sajūtu kāju pēdām. Paklāji ir pieejami dažādos izmēros, rakstos, krāsās, ornamentos. Paklāji tiek ražoti no dabīgiem materiāliem kā arī no sintētiskiem, tādēļ to cenu amplitūda svārstās no 4euro/m2 līdz pat 60euro/m2. Paklāji ir viens no grūtāk kopjamajiem grīdas segumumiem, it īpaši
garspalvainie paklāji, taču ir nopērkami speciāli tā kopšanas līdzekli, kas atvieglo šo darbu.

Vidēji biezi grīdas segumi no Beļģijas. Piemēroti birojiem, viesistabām, bērnistabām un guļamistabām. Piemēroti telpās ar lielu noslodzi, kā arī viesistabās, koridoros un biroja telpās. Maksimālais ruļļa platums 4m. Visus materiālus var iegādāties un paņemt paraugus, mūsu veikalā Višķu ielā 4b, Rīgā. Lai uzzinātu, vai grīdas segumi ir pieejami uz vietas, vajag sazināties ar pārdevēju: zvanot uz tālruni, 67803216, vai rakstot: web@tormans.lv

Grīdas segumi

Iedalās : lamināts, dēlīšu parkets, vairākslāņu parkets, korķa segums, grīdas deļu segums, bambussa segums, keramikas flīzes, marmora plāksnes, granīta plāksnes, vinila segums, linolejs, paklājs, stikla grīdas, gumijas segums.

Gumijas segumi

Gumijas segumi pieejami flīzīšu vai ruļļmateriālu veidā, šāds segums lieliski absorbē triecienus, soļu skaņu, kā arī tā virsma ir neslidīga, tādēļ tos pārsvarā ieklāj sporta zālēs, bērnu rotaļu laukumos vai industriāli lietojamās telpās. Segumi pieejami dažādās krāsās un tie ir ļoti nodilumizturīgi (ilgmūžīgs).Salīdzinot ar vinila vai linoleja cenu, gumijas segums ir dārgāks (taču krietni ilgmūžīgāks) un gumijas segumiem ir salīdzinoši maza krāsu un rakstu izvēle.