fbpx

TORMANS

Piedāvājumā gan Ekonomiskas, gan Ekskluzīvas Flīzes no Labākajiem ES Ražotājiem. Višķu iela 4 B, Rīga. Atlaides flīzēm līdz 50% Labākie Eiropas ražotāji.

a

KONTAKTI

Tirdzniecības centrs “Tormans” Višķu iela 4 B, Rīga

Email: info@tormans.lv
Fakss: +371 67803217
  • Show all
  • Линолеум

Tirdzniecības veikalos tormans piedāvājums pieejams plašā sortimentā.

Linolejs

SIA Tormanis un Partneri sadarbojas ar uzņēmumu Tarkett, kas ražo visu veida linolejus. Mūsu piedāvājuma klāstā ir daudz un dažādi linoleji un to veidi: dabīgais linolejs, kas tiek izgatavots tikai no dabīgām šķiedrām (korķis, jūras zāles, džuta u.c.) pašlīmējošais, kura lielākās priekšrocības ir to vieglā ieklāšana, dizains un efektīvā izmantošanā heterogēnaie linoleji, kas ir ideāli piemērots komerctelpām ar savu augstu nodilumizsturību un akustiskajām īpašībām sporta zālēm, kas ir pieejams dažādos biezumos, lai apmierinātu klientu dažādās vajadzības.

Tormanis un Partneri piedāvātais linolejs

izceļas ar savu struktūru, krāsu dažādību un specifiku. Mūsu tirdzniecības centrā ir plaša uz vietas iegādājamo linoleju izvēle, kā arī ir iespējams veikt pasūtījumus izvēloties no sortimenta, kas uz doto brīdi nav nopērkams uz vietas vai ir nepietiekamā apjomā (piegādi veicam divu nedēļu laikā). Aicinām Jūs apmeklēt mūsu linoleju ekspozīciju Tirdzniecības centrā «Tormans» – Višķu ielā 4b, Rīgā, kur korekta un laipna apkalpošana ir garantēta. Aplūkot mūsu dabīgo linoleju piedāvājumu varat sadaļā «Dabīgie linoleji». *** Acczent Essential 50 un Acczent Excelence 70 — tas ir heterogēns 33.klases linolejs sabiedriskām telpām ar lielām slodzēm. Šie linoleji ir ar augstu nodilumizturīguus un paaugstinātām skaņu izolējošām īpašībām, uzlabotām pretslīdes īpašībām (R10) un antibakteriālu Sanitized kārtu, kas novērš kaitīgu mikroorganismu rašanos un izplatīšanos. Visas šīs īpašības padara šo linoleju par vienu no labākajiem piedāvājumiem skolām, bērnudārziem, veselības aprūpes iestādēm un citām sabiedriskām un dzīvojamām telpām. Copyright © Tormans 2015. All rights reserved.

Kā arī SIA Tormans piedāva parketu no labākajiem Itālijas ražotājiem! Aplūkot mūsu parketu piedāvājumu varat sadaļā «Parkets».

Linoleja cenas pie mums sākas no 1 eiro kvadrātmetrā līdz pat 10 eiro kvadrātmetrā. Droši bruaciet un izvēlieties sev piemērotāko. Iegādājoties linoleju pie mums jūs saņemiet bezmaksas 3D maketēšanu savam ofisam, guļamistabai vai jebkura citai telpai priekš kuras tiek iegādāts materiāls.