fbpx

TORMANS

Piedāvājumā gan Ekonomiskas, gan Ekskluzīvas Flīzes no Labākajiem ES Ražotājiem. Višķu iela 4 B, Rīga. Atlaides flīzēm līdz 50% Labākie Eiropas ražotāji.

a

KONTAKTI

Tirdzniecības centrs “Tormans” Višķu iela 4 B, Rīga

Email: info@tormans.lv
Fakss: +371 67803217
  • Show all
  • Premium

Parkets no izcilā ražotāja "Royal Floor"

Parkets no Royal Floor

SIA Tormanis un Partneri sadarbojas ar parketa ražotāju “Royal Floor”, kuri piedāvā izcilas kvalitātes koka grīdas segumus – parketu un parketa dēļus.

Piedāvājumā ir parkets, kas piemērots gan dzīvokļiem un privātmājām, gan sabiedriskām telpām- birojiem, skolām u.c. telpām ar augstu noslodzi.

“Royal Floor” koka grīdas segumi ir speciāli izstrādāti tā, lai tos droši varētu klāt arī uz apsildāmajām grīdām, ekspluatācijā tie nedeformēsies un būs energoefektīvi.

Royal Floor koka grīdas segumu garantija tiek piešķirta uz 25 gadiem.

LAKOTAS UN EĻĻOTAS PARKETA GRĪDAS

Galvenās iezīmes, kas lieliski raksturo grīdas parketu.

1. Gatavs klāšanai – parkets jau ir pārklāts ar sešiem UV laku slāņiem / 3 eļļas slāņiem. Pēc uzstādīšana nav nepieciešama slīpēšana, pulēšana vai lakošana!
2. Praktiskais izmērs – parketa grīdas gabaliem ir tādi paši izmēri kā klasiskajiem parketa grīdas gabaliem, tādējādi atšķirībā no tipiskajiem trīsslāņu paneļiem, kur visi gabali ir novietoti vienā virzienā (ts Angļu valoda), grīdas grīdas Royal var ieklāt jebkurā klienta izvēlētā rakstā (siļķu kauls, kvadrāti, Angļu valoda, paralēlais utt.)
3. Ideāls – grīdas segums Royal tiek izgatavots pēc modernākajām tehnoloģijām parketa ražošanai grīdas segums, kā rezultātā pēc uzklāšanas starp gabaliem nav redzamu savienojumu, un gala rezultāts ir pilnīgi vienmērīgs grīdas virsma. Sešu slāņu laka tiek mehāniski uzklāta un sacietēta ar UV tehnoloģiju, kas iegūst ideālu struktūru, ko nevar iegūt, lakojot mājas apstākļos!
4. Dabīgs – Floor Royal ir produkts, kas 100% sastāv no dabīgā koka!
5. Atjaunojami – nodilušās parketa kārtas ir paredzētas vairākkārtējai atjaunošanai.
6. Universāls – grīdas seguma dēļ parketa grīdu vienā līmenī var likt ar keramikas flīzēm Royal, kura platums ir 11 mm, šis biezums dod iespēju uzstādīt grīdas apsildi zem parketa.
7. Dažādi – plašs zīmolu klāsts, koka krāsas, kas apmierinās katra klienta vēlmes!