fbpx

TORMANS

Piedāvājumā gan Ekonomiskas, gan Ekskluzīvas Flīzes no Labākajiem ES Ražotājiem. Višķu iela 4 B, Rīga. Atlaides flīzēm līdz 50% Labākie Eiropas ražotāji.

a

KONTAKTI

Tirdzniecības centrs “Tormans” Višķu iela 4 B, Rīga

Email: info@tormans.lv
Fakss: +371 67803217
  • Show all
  • Напольная плитка
  • Плитка для ванной
  • Плитка для кухни
  • Плитка под дерево
  • Фасадная плитка

SIA Tormanis un Partneri piedāvā flīzes no vairāk kā 50 flīžu ražotnēm Eiropas Savienībā.

Tormans piedāvā

flīzes gan privātmāju īpašniekiem, gan lielu komercplatību uzņēmumiem. Flīžu klāstā ir gan ekonomiskas, gan ekskluzīvas flīzes. Pieejams ir plašs flīžu klāsts, kurš uzreiz atrodas noliktavā Rīgā, bet ja flīzes nav noliktavā, tad piegāde tiek garantēta maksimums trīs nedēļu laikā. Mēs piedāvājam akmensmasas flīzes, kuras izmanto iekštelpu sienu un grīdu, kā arī terašu klājumiem, jo tās ir salizturīgas, ar augstu pretslīdamības un pretnodiluma pakāpi. Keramikas flīzes izmanto gan sienu, gan grīdu klājumiem viesistabās, vannas istabās, virtuvēs, guļamistabās, koridoros, kā arī citās iekštelpās.

Mozaīkas flīzes

izmanto sienu un grīdu klājumiem iekštelpās, baseinu izflīzēšanai vai kā dekoratīvu elementu pie citām flīzēm. Plašā izvēlē ir pieejamas stikla mozaīkas flīzes. Piedāvājumā ir arī lielizmēra flīzes, kuras izmēri sasniedz 150 x 150 cm. Tormans ir oficiālais dīleris Spānijas flīžu un santehnikas kompānijai Porcelanosa Group, kurā ietilpst vairākas flīžu ražotnes, kuru flīzes ir iecienījuši pasaulē labākie dizaineri un arhitekti. Portugāles kompānija TopCer šobrīd ir iecienījuši daudz Latvijas arhitekti, jo ar TopCer flīzēm ir iespējams veidot paša izvēlētus rakstus dažādos toņos. Polijas kompānija Ceramika Paradyz ir lielākais keramikas flīžu ražotājs Polijā, ar 20 gadu pieredzi, laba dizaina un samērīgas cenas apvienojumā. Plaša izvēle ir akmens masas grīdas flīzēm no Itālijas dizaina flīžu ražotāja Mirga. Itāļu rūpnīca Bisazza piedāvā iespēju izgatavot portretu vai zīmējumu pēc klienta vēlmēm no mozaīkas flīzēm, kuras var būt pārklātas ar zeltu un platīnu.

Grīdas flīzes

Mūsu pēdējie lielākie projekti, kuros ieklātas un apskatāmas Tormans flīzes ir Latvijas Banka, Lido, Jaunais Tiesu nams, Rīgas 1.slimnīca, Ziemeļblāzma, Rundāles pils, Gaiļezera slimnīca, Scania motors salons, Rīgas Krievu drāmas teātris. Mūsu profesionālie darbinieki palīdzēs Jums atrast piemērotākas flīzes mūsu veikalā Višķu ielā 4b, Rīgā, kurā 2 000 kvm ir izvietotas flīzes dažādām gaumēm un prasībām, kā arī flīžu salonā Barona kvartālā, Cēsu ielā 31, Rīgā. Tormans veikalos vienmēr var smelties jaunas idejas un redzēt jaunās dizaina tendences.Bieži klienti, kas iepazinušies ar mūsu veikalu preču sortimentu pilnībā maina savu telpu dizainu, veidojot to atbilstoši mūsu veikala piedāvātajām jaunākajām dizaina modes tendencēm. Mēs piedāvājam dizainera pakalpojumus, lai no Jūsu izvēlētām flīzēm piedāvātu vislabāko risinājumu.